تبلیغات
رز سرخ - روز رستاخیز
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
رز سرخ
دلم باران میخواهد
شهاب جمعه 20 مرداد 1391 نظرات ()

http://img4up.com/up2/36472496937920444804.jpg

یه سری بحثا پیش اومده که من نمیدونم از کجا آب میخوره.اما معلومه که کیا پشت این ماجران.اونایی که اومدن و پست مخفی گذاشتن خوب گوش کنن.کاملا مشخصه که فیسبوک منو دیدین.و اما راجع به حرفاتون.

به قول یه هم دردی خیلیا از تو این شهر از بقل من گنده شدن.چه دوست چه فامیل چه غریبه و غیره،درسته من خیلی جاها وا دادم و خراب کردم.درسته من خیلی وقتا کاراییو نباید میکردم که کردم و برعکس.تو رابطه هایی که داشتم و شما بهش اشاره کردین خیلی باج دادم خیلیم کوتاه اومدم خیلیم سواری دادم اما هیچوقت خیانت نکردم.عوضش تا اونجا که تونستم خیانت دیدم.

نمونش توی کافی شاپ گل یخ با یکیتون قرار داشتم همون اون جلوی من داشت با یکی دیگه اس ام اس بازی میکرد.اون یکیتون میومد پیش من ناله نفرین میکرد عشق و صفا و خونه خالی بازیاشو با یکی دیگه میکرد؛البته (یکی) دیگه شکسته نفسیه واسه ایشون باید جمع مکسر بکار برد.آره من اشک ریختم ولی پشیمون نیستم میدونی چرا؟ چون آدم بودم دوست داشتن سرم میشد لاشی نبودم مث خیلیا که فقط رنگ سبز اسکناسو میدیدن.

اگرم شماها بخارو تو سر کوچه وایسادن و اربده کشیدن و داد و بیداد میبینین شرایط سنی شماست.من لب و دهن نیستم که بخوام خط و نشون بکشم.

من میدونم شما از چی دارین میسوزین!!!

من روزگاریو پشت سر گذاشتم که بهترین لحظات زندگیم بودن که میدونین با کی.که یکی از خودتون همه چیو خراب کرد.اصن ذاتش همینه.من دیر شناختمش.از همون بچگیش همین کارش بود.آره من حتی تو این مدت چپ بهش نگاه نکردم اما دلیل این نیست که یادم رفته.

من تا همین امروز که این کامنتارو دیدم دهنمو بسته نگه داشتم اما خودتون وولوولک داشتین پس گوش کنین.اگه خودش اومد دید که هیچی،اگه نه خودتون برید بهش بگین من از اوناش نیستم که یادم بره!من گلوله هامو الکی هدر نمیدم.یه فشنگ واسش تو تپانچم نگه داشتم که به وقتش خرجش میکنم.من فرصتای زیادیو بعد از مـ...ید داشتم که بخوام زندگیمو از نو شروع کنم اما قسم خوردم به خاطر زندگی که خراب کرده به تنها چیزی که فک کنم انتقام باشه و مطمئن باشین زندگیمو وقف این کردم که زندگی این دوستتونو بهم بریزم.انقد مدرک ازش دارم که بتونم زندگیشو آتیش بزنم اما الان کاری نمیکنم.الان روزای خوب و خوش زندگیشه.من عمرمو گذاشتم واسه این انتقام و تا آخرش هم میرم.

شماهام نمیدونم کی هستین ولی زیادی به خودتون فشار نیارین،من دیگه اون شهابی نیستم که شما میشناخین.

این حرفاتون منو خراب نمیکنه.واسم مهم نی که کی بوده چی شده و چه خواهد شد.من یه اشتباه کردم که یه بار قید این آشغالو نزدم و کسیو که عاشقش بودم از خودم روندم.همین باعث شد کارم به اینجا بکشه.اما من کسی نیستم که از یه سوراخ دوبار گزیده شم.

فقط بشینین منتظر روز رستاخیز باشین که شهاب بشه کابوس زندگیتون حــ ـر ومــ ـزاده ها!
درباره وبلاگ
صفحه های اجتماعی
گوگل پلاس
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
عشق چیه؟نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
دوستان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
رتبه در گوگل
رتبه سنج
تحلیل آمار سایت و وبلاگ

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ